SPORT

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Dynamo v jihočeském derby remizovalo s Táborskem
Fotbal 15.5.2017

Dlouho to vypadalo, že Dynamo stejně jako na podzim získá tři body za výhru 1:0. Jenže v poslední minutě utkání napálil míč střídající Antonín Presl a bylo srovnáno.

Znojmo porazilo Táborsko třemi góly a s čistým kontem
Fotbal 15.4.2017

V prvním dějství si Znojmo vypracovalo dvoubrankový náskok, z kterého následně těžilo v půli druhé. Povedený zápas završil na samém konci utkání Rosťa Šamánek trefou na 3:0.

Táborsko povalilo lídra z Hané
Fotbal 19.3.2017

Táborsko podruhé na jaře doma vyhrálo, když v televizním přenosu porazilo lídra tabulky a favorita postupu do první ligy Sigmu Olomouc 2:0.

Třinec doma porazil Táborsko
Fotbal 12.3.2017

Vítězství Třince se zrodilo již v úvodu utkání. Ve dvanácté minutě vedli domácí o dvě branky a náskok udrželi až do konce utkání.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců
Sport 14.11.2016

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Vlašim přišla o sérii vítězství, remizovala s Táborskem
Fotbal 12.11.2016

Táborsko dokázalo ukončit Vlašimi sérii výher. Přes velké šance Vlašimi dokázal modrobílý tým ve druhé půli vyrovnat a odvezl si domů bod.

Ostrava si ze Soukeníku odvezla bod
Fotbal 8.10.2016

Neporazitelnost Ostravy visela na vlásku. Baník v utkání 10. kola FNL vydoloval na hřišti Táborska bod za remízu 2:2, i když pětadvacet minut před koncem prohrával už o dva góly.

Tábor se připravuje na další elitní závod v cyklokrosu
Cyklokros 26.9.2016

Město husitské, jak bývá Tábor nejčastěji označován, by si již drahnou dobu právem zasloužilo také přívlastek „město sportu“. Ještě téměř neutichly dozvuky mnoha letních akcí a obyvatelé města nad Jordánem se už připravují na jeden z úvodních závodů nové sezóny Českého poháru v cyklokrosu.

Vítkovice v domácí premiéře porazily Táborsko
Fotbal 23.8.2016

Fotbalisté MFK Vítkovice poprvé nastoupili v druhé lize před domácími fanoušky. A byla to premiéra vydařená, domácí zvítězili nejtěsnějším výsledkem 1:0.

Táborsko zakončilo sezónu výhrou proti Ústí nad Labem
Fotbal 28.5.2016

Táborsko doma v posledním utkání sezóny přehrálo Ústí nad Labem jednoznačně 5:1.