SPORT

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Znojmo doma otočilo zápas s Táborskem
Fotbal 25.9.2017

S Jihočechy Znojmo sice prohrávalo, ale brzy srovnal Jakub Teplý a vítěznou branku přidal svým prvním gólem v druhé půli střídající David Štrombach.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Vítkovice se s Táborem rozešly smírně
Fotbal 12.9.2017

Poprvé v sezoně se Vítkovice dostaly do vedení, ale nakonec jim v tabulce v kolonce vítězství dál svítí velká nula. Druholigoví fotbalisté Vítkovic v 7. kole Fortuna národní ligy remizovali s Táborskem 1:1 a dál zůstávají patnáctí.

Táborsko porazilo hladce Frýdek-Místek
Fotbal 29.8.2017

Táborsko v premiéře před televizními kamerami na domácím stadionu jednoznačně přehrálo Frýdek-Místek 3:0. Táborsko vyhrálo poprvé v sezoně a v tabulce se posunulo na 12. místo.

Táborsko v Opavě sahalo po třech bodech, ale nakonec prohrálo
Fotbal 22.8.2017

V rámci vloženého kola zavítal tým Táborska na půdu slezské Opavy, kde po výborném výkonu prohrál 2:1. A znovu může hovořit o pořádné porci smůly.

Táborsko podlehlo doma Příbrami
Fotbal 20.8.2017

Občas hrajete fotbalový zápas, který i kdyby trval do půlnoci, gól nedáte. Přesně takové utkání má za sebou FC MAS Táborsko ve druhé fotbalové proti 1. FK Příbram.

Hradečtí litují nevyužitých šancí, na úvod doma remizovali s Táborskem
Fotbal 29.7.2017

Hradec Králové zvláště ve druhém poločase nevyužil několika dobrých příležitostí a bod tak berou hlavně hosté, kteří se v posledních minutách vyždímali ze všech sil.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Dynamo v jihočeském derby remizovalo s Táborskem
Fotbal 15.5.2017

Dlouho to vypadalo, že Dynamo stejně jako na podzim získá tři body za výhru 1:0. Jenže v poslední minutě utkání napálil míč střídající Antonín Presl a bylo srovnáno.

Znojmo porazilo Táborsko třemi góly a s čistým kontem
Fotbal 15.4.2017

V prvním dějství si Znojmo vypracovalo dvoubrankový náskok, z kterého následně těžilo v půli druhé. Povedený zápas završil na samém konci utkání Rosťa Šamánek trefou na 3:0.

Táborsko povalilo lídra z Hané
Fotbal 19.3.2017

Táborsko podruhé na jaře doma vyhrálo, když v televizním přenosu porazilo lídra tabulky a favorita postupu do první ligy Sigmu Olomouc 2:0.

Třinec doma porazil Táborsko
Fotbal 12.3.2017

Vítězství Třince se zrodilo již v úvodu utkání. Ve dvanácté minutě vedli domácí o dvě branky a náskok udrželi až do konce utkání.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.