AKTUÁLNĚ / Společnost

26.7.2012

V odbahňovaném rybníce Jordán v Táboře se našla munice, policie evakuovala 65 lidí

TÁBOR

V táborském rybníce Jordán, který se postupně kvůli velkému čištění a odbahnění vypouští, nalezl pracovník jedné z firem větší množství vojenské munice. Pyrotechnici ji z části na místě zlikvidovali.

„Pracovník firmy, která na místě provádí pyrotechnický průzkum, nám v úterý odpoledne oznámil nález většího množství granátů, pěchotních a protipancéřových střel. Protože byla v blízkosti plovárna, přivolaný pyrotechnik rozhodl o evakuaci jejích návštěvníků a zaměstnanců na staveništi, celkem se jednalo o 65 osob,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Jeden z granátů byl odjištěný a hrozil výbuch. „Pyrotechnik proto rozhodl o jeho likvidaci v připravené trhací jámě. Po sedmnácté hodině byl granát bezpečně zničený, zbytek nálezu skončil v pyrotechnickém skladu,“ popsal Bajcura s tím, že v žádném případě nebyla ohrožená bezpečnost obyvatel nedalekého Tábora.

Autor / zdroj: Mediafax

Doporučujeme

Zajímáte se o kosmetiku? Máte rádi kontakt s lidmi? Chcete si splnit své sny a přání?

Staňte se Avon Lady/Avon Gentlemanem! Staňte se Sales Leaderem! Nebo jen registrovaným zákazníkem. Registrace a vstupní materiály zdarma, žádné členské poplatky. AVON bude Váš koníček, přivýdělek a bude vás to bavit.
www.avon-registrace.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Táborsko doma s Ústím přišlo o všechny body

Táborsko nepotvrdilo roli favorita, kterým bylo podle sázkových kanceláří a doma ztratilo důležité tři body, protože s Ústím nad Labem prohrálo 2:3.

Post

Zbrojovka zvládla roli favorita a z Táborska veze tři body

Zbrojovka vyhrála v předposledním Táborsku 1:2, když o svém vítězství rozhodla v prvním poločase dvěma brankami. Domácí ve druhém dějství už jen sníži

Post

Prvních šest desítek kol z táborské zoo míří do Afriky

Na 61 jízdních kol darovaných lidmi z Táborska se mohou těšit školáci v africké Gambii. Z táborské zoologické zahrady je společně s helmami a dalším c

PARTNEŘI

www.avon-registrace.eu www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA